Małe detale, które Was niezauważalnie połączą

17 październik 2018
Adrian Bodzioch

Tak naprawdę ciężko znaleźć coś, co Was złączy tak mocno jak ślubne obrączki, to całkowicie oczywiste. Są jednak takie części ubioru, którymi możesz bez najmniejszych problemów okazać serce swojej partnerce, jak i zaproponować jej udział w tej arcyciekawej operacji :)

Pamiętaj o tym, że będzie to tyczyło się wyłącznie Was obojga, a nikt z gości nie zwróci na to uwagi. To spowoduje, że plan się powiedzie, a Wy jako niezwykle zakochana w sobie para, wyrazicie swoją miłość w znany tylko i wyłącznie Wam sposób. Chcecie spróbować tej zabawy?

Poszetka to łącznik

Poszetka, wkładana do brustaszy (kieszonki piersiowej) może być Waszym łącznikiem. Waszą - dosłownie - krótkofalówką, stworzoną dla Waszych serc. Możesz na swojej poszetce umieścić zdjęcie przyszłej małożonki bądź zaproponować jej złożenie podpisu na całkowicie białej wersji. Oczywiście wraz z przypieczętowaniem i podpisem, mianowicie odciśnięciem pomalowanych szminką ust!

Spowoduje to, że będziesz miał swoją ukochaną ciągle blisko swojego serca, a ona odczuje ten akt, jako jeden z najbardziej romantycznych w jej życiu. Zadziw ją swoim niesamowitym pomysłem!

Krawat ma dwie strony, prawda?

Krawat to rzecz złożona ze strony widocznej dla ludzi oraz oczywiście tej niewidocznej. Możesz na tym skorzystać jeśli tylko chcesz, by Twoja ukochana przyszła żona była zaaferowana Twoim romantyzmem i zaciekawiona Twoją pomysłowością, dlaczego więc nie skorzystać?!

Pod krawatem, wokół jego szlufki, umieść jeden z jej okrągłych kolczyków i pokaż efekt całości tuż przed Ceremonią Ślubną, mówiąc Jej, że cenisz sobie bliskość serca - maślane oczy i szczęście na ustach gwarantowane! Nikt nie zauważy, nikt nie zwróci uwagi, a jednak połączysz się z nią subtelną bliskością serca. 

List miłosny!

Poproś ukochaną o napisanie dosłownie paru miłych i radosnych słów na małej karteczce samoprzylepnej. Złóż ją bezpiecznie na kilka części, po czym schowaj ją do wewnętrznej kieszonki marynarki, poproś też o złożenie na niej całusa i spryskanie ulubionymi perfumami. Tym zabiegiem zbliżysz jej osobę do siebie nawet wtedy, kiedy nie będzie jej obok Ciebie. Wspaniałe uczucie, którym obdarzysz swoją ukochaną z pewnością zapamięta Ona sama wiedząc, że trafiła na kogoś niezwykłego :)

Plusem tych działań jest też przyszłościowa podróż sentymentalna. Za pomocą powyższych rozwiązań zaserwujesz sobie oraz swojej ukochanej podróż do przeszłości, kiedy jako staruszkowie na fotelach będziecie z wnukami wspominać stare dzieje. Dzieje, kiedy to babcia z dziadkiem jako młodziki wymyślili sobie ślubną zabawę, której nikt nie zauważył, bo była tylko i wyłącznie Wasza. Tę zabawę za dziesiątki lat przekaż z pokolenia na pokolenie i zbuduj łańcuszek, który bedzie splatał swoją zabawą wszystkie kolejne ceremonie w najbliższej rodzinie. Zacznij ten trend już dzisiaj i zobacz sam, że ślub może być także niezwykły i nietypowy. Zdobądź się na to!

Czy któraś rada przypadła Wam do gustu i planujecie ją wykorzystać na swojej ceremonii? Ja ze swojej strony szczerze polecam! Zmienisz tym oblicze swojego ślubu i pokażesz miłość skierowaną do ukochanej. Odważ się zmień Waszą ceremonię na spersonalizowaną i prawdziwie Waszą!

Wasz Adrian!

 

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Jak się oświadczyć?
Biała koszula - Twoja broń
Granatowy garnitur na ślub
Męska stylizacja ślubna
Garnitur ślubny - jaki wybrać?
Moda męska - trendy 2018
Trendy w modzie męskiej

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

24 czerwiec 2020
17 marzec 2018

Komentarze