Może uda Ci się przepchnąć kilka fajnych propozycji na nietypowe elementy stylizacji ślubnej Pana Młodego?

06 listopad 2018
Adrian Bodzioch

W kwestii ubioru jako mężczyzni nie mamy zbyt wielkiego pola do popisu podczas Ceremonii Ślubnej. Ubiór jest poniekąd odgórnie narzucony i oznacza założenie granatowego garnituru, białej koszuli, ładnego krawata w kolorze szarym lub granatowym i czarnych butów...

Okazuje się jednak, że da się znaleźć takie rzeczy, którymi podkreślimy swój charakter. W dodatku są to takie części ubioru, które nawet mimo upływu wielu dziesięcioleci nie będą synonimem kiczu i tandety, a ich użycie podczas ślubu doda nam odwagi i animuszu. I nie jest to zakamuflowany w kieszeni kieliszek wódki :)

Charakterna poszetka

Prawda jest taka, że większość męzczyzn zapomina, że poszetką można wyeksponować nutkę swojego charakteru, ale w bardzo subtelny sposób. Pięknie ułożona w brustaszy (kieszonka piersiowa) zupełnie zmieni Twoje podejście do ślubu i spowoduje, że go spersonalizujesz.

Jako zapalony malarz wykorzystaj poszetkę z naniesionym na niej obrazem. Jako marynarz - kup poszetkę, która odzwierciedli Twoją profesję, przykładowo poprzez kotwice czy wzory statków. Jeśli z kolei lubujesz się w samochodach, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś kupił wersję urozmaiconą nadrukiem przedstawiającym Twój ulubiony model. Pamiętaj, że możesz zlecić uszycie poszetki z Twoim wzorem, co będzie kosztowało niewiele, a przyczyni się do rewelacyjnej pamięci o ślubie.

Zagraj bielizną!

Bielizna to rzecz niewidoczna dla gości, ale widoczna dla Ciebie. No, może także dla Żony ;) Bokserki lub slipy to jedna z takich rzeczy, która dodaje odwagi podczas Ceremonii Ślubnej w niezwykły sposób. Poprawią Twoje samopoczucie natychmiast, gdy tylko sobie o nich przypomnisz. Zarówno stojąc w kościele, jak i rozbawiając gości, będziesz świadomy, że masz na sobie ukrytą odwagę.

Będziesz bawił się zdecydowanie lepiej wiedząc, że masz na sobie bokserki, które kochasz już od lat, bo otrzymałeś je w prezencie od uwielbianej przez siebie osoby. No i umówmy się - czerwone bokserki z jedwabiu z nadrukiem goryla - czy może być coś ciekawszego podczas ślubu?!

A może spinki do mankietów?

Koszula, jak to się przyjęło podczas ślubów, powinna być biała i mieć rękawy zapinane na spinki do mankietów. To wspaniałe rozwiązanie absolutnie wyróżnia ślub na tle innych ceremonii i powoduje, że i my odczuwamy ją jako niezwykłą. Jednak to miejsce, które również możemy wykorzystać po swojemu.

Może lubisz zegarki? To kup spinki, które zbudowane są z prawdziwego mechanizmu zegarkowego! A może wolisz samochody? Wtedy cudownym wyborem będą spinki przypominające kierownicę czy koło samochodowe. A sport? Oj, wtedy masz wybór naprawdę mnogi, bo możesz wybrać piłkę nożną, kulę bilardową czy piłkę do koszykówki. Wyraź siebie!

To co w tych radach jest piękne to sentymentalność. Każdą z wyżej wymienionych, spersonaliowanych rzeczy, warto odłożyć na półkę, by za wiele lat powspominać czasy swojej młodości i ślubu. Wspaniale będzie kiedyś przy kominku rozpakować użytą podczas ślubu poszetkę i zobaczyć w niej swój charakter oraz zainteresowania sprzed wielu dekad. To rzeczy, które wyróżnią Cię na tle innych ludzi, warto więc skorzystać i podarować sobie piękne odczucia także na przyszłość!

Czy któraś z tych rad przyłoży się do Waszego ślubu? Zdecydujecie się na zastosowanie którejś z nich?

Wasz Adrian - zawsze do usług! :)

 

Męskie tematy:

Jak się oświadczyć?
Biała koszula - Twoja broń
Granatowy garnitur na ślub
Dopasujcie się detalem
Garnitur ślubny - jaki wybrać?
Moda męska - trendy 2018
Trendy w modzie męskiej

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

31 sierpień 2018
03 listopad 2018

Komentarze