Z białą koszulą zgrzeszysz kulturą

11 październik 2018
Adrian Bodzioch

Tak naprawdę nie ma w męskiej garderobie rzeczy tak uniwersalnej i tak pociągającej, jak biała koszula męska. Symbolizuje bardzo poważne podejście w stosunku do danych okoliczności i zupełnie odmienia wizerunek mężczyzny.

Dodaje mnóstwo męskości, podkreśla kolorystykę skóry (w końcu każda jest ciemniejsza niż biel koszuli, prawda?!) i kieruje wzrok na oczy. Jest więc wspaniałym tłem dla naszej osoby, nie narzucając się w żaden możliwy sposób. Każda stylizacja z użyciem białej, gładkiej koszuli zmienia się nie do poznania i powoduje przy tym, że wyglądamy - jako mężczyźni - najlepiej, jak tylko się da. Podczas Ceremonii Ślubnej nie powinniśmy, a MUSIMY skorzystać z jej uroków. Pozwólcie, że wszystko wyjaśnię w kilku punktach.

Biała koszula podkreśli karnację

Biel koszuli zawsze wspaniale podkreśla karnację, niezależnie od opalenizny, i powoduje, że wygląd każdego mężczyzny automatycznie zostaje poprawiony o wiele punktów w damskiej hierarchii. Koszula w takim kolorze zapewnia wprost rewelacyjne "wyciąganie" wartościowych barw z kolorytu skóry i spowoduje, przez kontrast, że będziesz wyglądał na sporo ciemniejszego niż w rzeczywistości. 

Biała koszula męska to symbolika Twojej męskości

Od dekad biała koszula symbolizuje prawdziwego mężczyznę. Bond - i to od wszystkich wcieleń filmowych - zawsze pokazywał się jako symbol męstwa, otoczony wianuszkiem kobiet, ale jednak także białymi koszulami ;)

Widzieliśmy ich na pęczki, od bardziej nieformalnych, po formalne w największym stopniu. Wszystkie cechowały się dużą ekspozycją męskości i przyciąganiem wzroku kobiet. Jesteś gotowy na nieziemskie wrażenie na Twojej partnerce?

Biała koszula jest ponadczasowa

Pamiętasz może swojego dziadka lub pradziadka na zdjęciach lub wspomnieniach z dawnych lat? Czy kojarzysz te białe koszule, które zawsze mieli na sobie podczas zdjęć rodzinnych?

Niezaprzeczalną zaletą białej koszuli dla mężczyzny jest jej niesamowita ponadczasowość. Dzięki zastosowaniu właśnie takiej barwy, unikniesz na zdjęciach  przaśnego, śmiesznego efektu, kiedy za kilkadziesiąt lat zauważysz z bólem serca, że fioletowa to był jednak zły wybór. Oszczędź sobie oraz swoim bliskim przymusu patrzenia na Twoje modowe wojaże na ślubnym kobiercu ;)

Pamiętaj, że biała koszula zawsze będzie wyglądała wspaniale. Tak teraz w roku 2018, jak i za lat 50, kiedy razem z ukochaną będziecie cieszyć się spokojną starością.

Biała koszula przyda Ci się w życiu codziennym

Nie ma nic gorszego niż taka stylizacja na Ceremonię Ślubną, z której nie wykorzystasz później ani jednej części składowej. W przeciwieństwie do naszych wybranek serca powinniśmy patrzeć także na sprawę praktyczności. Granatowy garnitur, biała koszula czy eleganckie buty - wszystko to możesz bez problemu wykorzystać na wszelkie inne, wymagające elegancji, spotkania.

Zarówno na tych biznesowych, jak i na balach, nic nie sprawdzi się lepiej niż biała koszula męska, którą będziesz użytkował także po Ślubie. Dobrej jakości koszule białe można kupić w cenie od ponad 100 aż do prawie 1000 zł! Czy warto zastosować ją jako jednorazowy wybryk? Nie!

"Biała koszula" to praktycznie rzecz ujmując synonim sformułowania "Ceremonia Ślubna". Kup jak najszybciej swoją białą koszulę i zobacz, jak bardzo męski efekt wywołujesz na każdym, z kim masz styczność. W TEN dzień najważniejsza jest jednak Twoja narzeczona, a zatem i przyszła żona, więc pokaż jej siebie w najlepszej i najbardziej męskiej odsłonie. Trzymam kciuki! :)

Czy masz już na oku jakąś koszulę?

Trzymajcie się,

Adrian :)

 

Dla Pana Młodego:

Jak się oświadczyć?
Granatowy garnitur na ślub
Dopasujcie się detalem
Męska stylizacja ślubna
Garnitur ślubny - jaki wybrać?
Moda męska - trendy 2018
Trendy w modzie męskiej

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

25 kwiecień 2020
02 marzec 2019

Komentarze