Oświadczyny nie muszą być nudne - oświadcz się po swojemu!

25 październik 2018
Adrian Bodzioch

Wbrew pozorom oświadczyny nie muszą być do siebie podobne. Wielu mężczyzn usilnie próbuje przed wybranką serca zrobić show, które zmieni jej podejście do życia i wywoła uśmiech, radość i szczęście. Niestety, bardzo często podejmowane względem tego decyzje bywają... średnie w skutkach.

Wiecie dlaczego? Bo bardzo często mężczyźni myśląc, że "różnorodność jest w cenie" decydują się na podążanie utartymi szlakami. Przeglądają w tym celu internet i poszukują rozwiązania, które może im pomóc w dosłowny sposób. To jednak duży błąd! Sprawdźcie dlaczego.

Oświadczyny muszą być spersonalizowane!

Nie ma oświadczyn dla wybranki serca lepszych niż te, które są całkowicie dopasowane pod Nią. Pamiętaj, że najlepszym prezentem dla Twojej ukochanej będzie sposób oświadczyn, który wręcz pokocha.

Jeśli ubóstwia samochody - wypożycz samochód, który spowoduje w niej uśmiech na cały dzień i oświadcz się właśnie w nim. Być może lubi dobre jakościowo kosmetyki? To schowaj pierścionek w nowozakupiony kosmetyk i bądź blisko przy Niej, gdy go otworzy. Uśmiech i łzy w oczach z radości gwarantowane!

Oświadczyny zagrają na uczuciach

Oj tak, mężczyźni boją się okazywać głębokie uczucia, ale kobiety z nich słyną. Świetnym sposobem na rozpalenie zmysłów Twojej wybranki serca jest... wykorzystanie uczuć, nawet tych, które wydają się smutne.

Zaproponuj wybrance wypad do kina na romantyczną produkcję, co rozbudzi jej romantyzm i uczucia, które to dostaną porządnego "kopa" tuż przed Twoimi oświadczynami. Spowoduje to, że nie odmówi i będzie jeszcze szczęśliwsza niż kiedykolwiek wcześniej - uwierz, spróbuj i przekonaj się na własnej skórze!

Twoja wybranka lubi ryzyko i jest ekstrawertyczką, czy może jest typem domatorki?

Oświadczyny to także sposób na spełnianie marzeń wewnętrznych, tych najbliższych sercu. Kobiety mają różne charaktery. Jedne obstają przy spokoju życia i nie wychodzą ze strefy komfortu by inne, te bardziej przebojowe, cieszyły się z każdego ryzyka podejmowanego na co dzień. Wykorzystaj to na swój sposób, do swoich (niecnych ;) ) celów.

Zaproponuj wybrance takie oświadczyny, jakie z pewnością przypadną Jej do gustu. Stwórz romantyczną atmosferę w domu, kiedy Twoja wybranka kocha swój domatorski styl życia, a zabierz Ją na rynek pełen ludzi, gdy jej charakter jest ekstrawertyczny do bólu. Spełnisz tym marzenia i zbudujesz takie napięcie uczuć, jakiego nie mógłbyś się wczesniej spodziewać.

Wszystkie kobiety łączy jedno... miłość do ukochanego

Wbrew pozorom to, w jaki sposób się oświadczysz nie ma znaczenia. Znaczenie ma jedynie to, czy dana osoba odwzajemnia w pełni Twoje głębokie uczucia. Jeśli tak jest, to uwierz mi na słowo, ale każdy sposób na oświadczyny będzie niezwykłym, wspaniałym i godnym wspominania przeżyciem. Kobiety nie kochają samej otoczki, nie wychodzą za nią. One wychodzą za swojego ukochanego, który prosząc o rękę, dopełni swój obraz w absolutnie pełny i uwidoczniony sposób.

Najważniejsza jest Wasza miłość i uczucia, jakimi siebie darzycie. Skorzystaj z nich i zrób to, czego będzie pragnęła tylko i wyłącznie ONA! Nie daj się ponieść emocjom i nie proponuj tego, z czego sam byś nie skorzystał. Uśmiechnij się, weź głęboki wdech i idź do przodu - skup się, uruchom serce, otwórz oczy i po prostu zapytaj!

 

Do następnego!
Adrian

 

Dla niego:

Biała koszula - Twoja broń
Granatowy garnitur na ślub
Dopasujcie się detalem
Męska stylizacja ślubna
Garnitur ślubny - jaki wybrać?
Moda męska - trendy 2018
Trendy w modzie męskiej

Średnia

3.3

Oceń mój artykuł

Zobacz także

08 kwiecień 2020

Komentarze