Koszulka pod koszulę

10 listopad 2018
Adrian Bodzioch

Plamy potu na koszuli Pana Młodego to jeden z większych horrorów dla Nowożeńców. Pojawiają się nagle i szybko zaczynają na siebie zwracać nadmierną uwagę gości. Aparat je na pewno uchwyci, niektórzy goście zaczną się dziwnie przyglądać, a my pozostaniemy z pamiątką na całe życie...

Fizyczności jednak nie oszukamy, plamy potu i tak się pojawią, a naszym zadaniem jest ich dokładne ukrycie.

Cienka koszulka pod koszulę

W celu uniknięcia nieestetycznych plam potu, warto zastosować bardzo cienką koszulkę, zakładaną pod właściwą koszulę. Musi jednak posiadać kilka cech, które spowodują, że nie narobi więcej szkód, niż pożytku.
Najlepsze modele to te bezszwowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będą się odznaczać na materiale koszuli i zostaną niezauważalne.

Wartym wyboru kolorem są cieliste barwy, które nie odznaczają się na białej koszuli. Przypominają kolor naszego ciała i w naturalny sposób zlewają się w całość. Jest jednak problem w Polsce z ich dostępnością i często trzeba je zamawiać z zagranicy. To oczywiście żaden problem w dobie szybkich przesyłek. Jeśli jednak nie chcemy tego robić, to warto wybrać nieśmiertelny biały kolor, który dobrze dopełni białą koszulę na zewnątrz.
Ważne! Pamiętajmy, że taka koszulka nie może widoczna. Musi stanowić jedynie tło, o którym wiemy tylko i wyłącznie my sami. To bielizna, którą trzeba ukryć wszelkimi sposobami. W tym celu warto wersję z bardzo głębokim dekoltem, która nie będzie widoczna nawet gdy rozluźnimy kołnierzyk i odkryjemy górną część klatki piersiowej.

Krótki rękaw czy bezrękawnik?

Zdecydowanie krótki rękaw! Bezrękawnik posiada siłą rzeczy łączenia na ramiączkach, które bardzo mocno widać na koszuli.

Przy krótkim rękawie nie ma takiego problemu. Dodatkowo krótki rękaw chroni także przed plamami potu pod pachami, co dla wielu ludzi jest bardzo wstydliwym, ale i stosunkowo powszechnym problemem. Krótkie rękawki nie pogorszą także komfortu cieplnego, więc strach o odczuwaniu większego ciepła warto włożyć między bajki.

Materiał koszulki pod koszulę

Słusznym materiałem zawsze jest bawełna, lecz niestety dość powoli schnie i działa po pewnym czasie jak kompres. Producenci koszulek pod koszule prześcigają się w poszukiwaniu coraz to lepszych rozwiązań, które mają dać użytkownikowi duży komfort cieplny, przy braku ograniczania ruchów. Na ten moment najmodniejszą nowinką zdaje się być elastyczny modal.

 

Jak widzicie problem nadpotliwości w społeczeństwie jest bardzo duży. Każdy z nas jest podatny na uwidocznienie niezbyt estetycznych plam, które mogą zauważać zarówno goście, jak i aparat fotograficzny czy kamera filmowa. Zadbajmy o odpowiednią ochronę przed plamami i stosujmy wysokiej jakości koszulki pod koszule, które na pewno zwiększą komfort fizyczny, a także psychiczny. W końcu świadomość, że nikt nie zauważy jakiejkolwiek oznaki potu, jest bardzo budująca podczas tak stresującej sytuacji jak własny Ślub.

Mam nadzieję, że moja pomoc przysporzy się do zdecydowanie lepszej Ceremonii Ślubnej.

Pozdrowienia!
Adrian

 

Więcej męskich tematów:

Jak się oświadczyć?
Biała koszula - Twoja broń
Granatowy garnitur na ślub
Dopasujcie się detalem
Męska stylizacja ślubna
Garnitur ślubny - jaki wybrać?
Moda męska - trendy 2018
Trendy w modzie męskiej

Średnia

1.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

07 listopad 2017
09 październik 2017

Komentarze