Propozycja na wieczór panieński w stylu hawajskim

09 listopad 2018
Natalia Narowska

Wieczór panieński to chwila, w której przyszła Panna Młoda na zawsze żegna się z „wolnością”, dlatego warto go zorganizować z przytupem. Obowiązki związane z planowaniem imprezy zazwyczaj przejmuje druhna. To ona ma za zadanie wymyślić niespodziankę i zabawy dla Narzeczonej i jej gości.

Obecnie jedną z popularniejszych form wieczoru panieńskiego jest impreza tematyczna.

Hawaje to ciekawy i egzotyczny stan w USA, którego klimat zachwyca wiele osób z całego świata. Nie dziwi więc fakt, że dużą popularnością cieszy się wieczór panieński w stylu hawajskim. Zimą to świetny pomysł na rozgrzanie atmosfery, natomiast latem – doskonałe wykorzystanie ciepłego wieczoru pod gołym niebem. Poczujecie się tak jak na Hawajach!

Jak zorganizować wieczór panieński w stylu hawajskim?

Impreza z motywem hawajskim nie jest trudna do zorganizowania i nie wymaga dużego nakładu finansowego. Oczywiście, im więcej różnych dodatków rodem z Hawajów – tym lepiej. Najpierw jednak należy się zastanowić z czym się kojarzą tropikalne wyspy. Z   egzotycznymi owocami, gorącymi tańcami i mnóstwem kolorów. Barwami przewodnimi będą: turkusowy, soczysty pomarańczowy i intensywnie zielony, niczym lasy tropikalne.

Podstawą wszystkich imprez tematycznych są dekoracje. To one w pierwszej kolejności pomagają gościom poczuć klimat. Wieczór panieński w stylu hawajskim latem dobrze jest zorganizować na dworze z basenem pełnym wody z piaszczystym kawałkiem plaży, otoczonym roślinnością. Natomiast w chłodniejsze dni można udekorować wynajęty na tę noc apartament.

Palmy - nieodłączny element imprezy hawajskiej!

Mogą być namalowane na brystolach, powycinane i naklejone na ściany, wykonane z tektury lub żywe. W internetowych sklepach z dekoracjami imprezowymi bez trudu znajdziesz ogromne, dmuchane palmy 3d. Nie może też zabraknąć kolorowych elementów wiszących –  girland kwiatowych lub bibułowych.

Miejsce mogą rozświetlać kolorowe lampiony zawieszone przy suficie lub pomiędzy drzewami na dworze. Na stole nie może zabraknąć kwiatów, szklanek z kolorowymi słomkami, i innych dekoracji rodem z Hawajów. W sklepach stacjonarnych dostaniesz owoce kokosa z zawleczką, gotowe do otwarcia i wypicia. Zaskakującym elementem może okazać się bar ze słomianym skirtingiem – można postarać się go zrobić samemu, ale można też go wynająć.

Jaki strój wybrać na wieczór panieński w stylu hawajskim?

Panie mogą ubrać się w bikini, do tego kwiecistą spódniczkę (lub z rafii), na szyję zawiesić wieniec z kwiatów, wpiąć kolorowe spinki w rozpuszczone włosy i ściągnąć buty. Z takim zestawem każda kobieta poczuje się jak hawajska tancerka i będzie gotowa na doskonałą zabawę.

Jaka muzyka na hawajską imprezę?

Prosto z Hawajów można puścić melodie Amy Gillion, Myrtle K. Hilo, Iz Kumakawiwo’ole czy Darlene Ahuna. A może wybierzecie gorące wakacyjne hity, które wszystkie znacie i będziecie do nich chętnie poruszać biodrami?!

Co zaserwować na hawajskim wieczorze panieńskim?

Stoły powinny się uginać od soczystych owoców, poukładanych w zwariowane dekoracje na talerzach. Jako dania główne można zaserwować sałatkę z ananasem i kurczakiem, grzaneczki czy pizzę hawajską. Wszystko najlepiej w formie bufetu. Każda z pań bez skrępowania będzie mogła się częstować tym, na co ma ochotę.

Hawaje to też przepyszne drinki na bazie Blue Curacao, Malibu, białego rumu lub słodkich likierów. Napoje podawać w szklankach lub ananasach udekorowanych słomkami, kolorowymi parasolkami i owocami lub w kokosach z plastiku specjalnie do tego przeznaczonych.

Zabawy na wieczór panieński w hawajskim stylu

Jedną z najpopularniejszych zabaw jest limbo czyli przechodzenie pod poprzeczką. W tanecznym rytmie należy przechodzić pod kijem, który po każdym udanym razie jest ustawiana coraz niżej. Można rozegrać konkurs na najlepszego hawajskiego drinka – na degustacje na pewno nie będzie trzeba nikogo namawiać! A co powiecie na tradycyjny taniec hula? Warto wspólnie go zatańczyć. Inna zabawą na wieczór będzie Hula Mania – gra polegająca na jak najdłuższym kręceniu hula hop.

Najważniejsza na wieczorze panieńskim jest dobra zabawa. Zrobienie go w stylu hawajskim będzie gwarancją gorącej i tanecznej atmosfery. Już teraz życzę Wam udanej zabawy! :)

 

Artykuły na podobny temat, które mogą Ci się spodobać:

Kogo zaprosić na wieczór panieński?
Prezenty na wieczór panieński
Udany wieczór panieński
Panieński po 50-tce?
Klubowy wieczór kawalerski
Wieczór kawalerski dla wymagających

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

16 maj 2019
26 maj 2018

Komentarze