Odpowiedni prezent dla Panny Młodej. Czym kierować się przy jego wyborze?

17 styczeń 2018
Magdalena Borzęcka

Podczas organizacji wieczoru panieńskiego nie możemy zapomnieć o istotnej rzeczy – czyli o prezencie dla przyszłej Panny Młodej. Pomysłów w tym temacie jest mnóstwo, ogranicza nas po raz kolejny tylko nasza wyobraźnia. Możemy jej podarować różnego rodzaju gadżety, zaczynając od tych śmiesznych, jak np. wałek na przyszłego niegrzecznego męża, kończąc na tych erotycznych, np. kajdanki. Wybór jest ogromny. Czym więc należy się kierować? Odpowiedzi znajdziecie w dalszej części artykułu.

Gadżety erotyczne nie są koniecznością na wieczorze panieńskim, choć są najczęściej wybierane przez koleżanki. Taki prezent może jednak wprowadzić przyszłą Panną Młodą w zakłopotanie, a tego z pewnością chcemy uniknąć. Dlatego najważniejszym jest, aby trafić w gust gwiazdy wieczoru i odnaleźć prezent, który będzie pasował do jej zainteresowań i zostanie wykorzystany przez nią w przyszłości.


Pierwszym pomysłem na prezent dla Panny Młodej, jeśli dobrze ją znamy, może być coś związanego z jej hobby. Jeżeli pasją bohaterki wieczoru jest czytanie, to kupmy jej książkę, której nie posiada w swoich zbiorach. Podobnie jeśli chodzi o płyty muzyczne czy gry. Jeśli przyszła Panna Młoda uwielbia podróże, warto złożyć się i zaplanować krótką wycieczkę, wypad poza miasto. Fajnym pomysłem są różnego rodzaju vouchery. Możemy podarować bohaterce nie rzeczy materialne, a przeżycia i wspomnienia. Np. lekcje gotowania, skok ze spadochronem, itp.Kolejny typ prezentów to te z humorem, czyli śmieszne gadżety. Nie muszą być to oczywiście kajdanki i sztuczne penisy. Dla części kobiet będzie to zabawne, ale są i takie, które mogą poczuć się mocno zakłopotane i zażenowane. Pośród szerokiej gamy gadżetów, możemy znaleźć również prezenty zabawne, które jednocześnie są gustowne. Mogą być to np. piżamki, koszulki z napisami, czy też modny wałek na niegrzecznego męża lub gry erotyczne.

Możemy zadbać też o ciało i duszę przyszłej Panny Młodej. Nie ma chyba kobiety, która nie ucieszyła by się z ekskluzywnych perfum czy kosmetyków. Dobrym i zawsze taktownym rozwiązaniem jest zmysłowa, dobrej jakości bielizna, która może zostać wykorzystana na noc poślubną. Często wybierana jest także biżuteria, która będzie bohaterce przypominać o wyjątkowym wieczorze.Jak widzicie pomysłów może być mnóstwo, wszystko zależy od charakteru przyszłej Panny Młodej i zaproszonych gości. Pamiętajmy jednak, że najważniejszym elementem imprezy jest dobry humor, a co za tym idzie - wspomnienia, które zostaną z bohaterką wieczoru do końca życia! :)

 

O prezentach ślubnych przeczytasz również w tych artykułach:

Podatek od prezentów ślubnych?!
Drzewko na prezent
Najpopularniejsze prezenty ślubne
Nietypowe podziękowania dla rodziców Pary Młodej
Pomysły na prezenty dla Młodej Pary
Prezenty ślubne bez pudła
Prezenty w dniu ślubu

Średnia

4.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

18 wrzesień 2017
02 styczeń 2018

Komentarze