Niski mężczyzna - triki ślubne

09 styczeń 2019
Adrian Bodzioch

Podczas Ceremonii Ślubnej liczy się każdy detal. Dobrze wyprasowana koszula, właściwej długości krawat czy wzorowo wypielęgnowana skóra twarzy. Jednak są także osoby, które mają inne, mniej typowe problemy. Niski wzrost jest dla wielu mężczyzn jednym z największych kompleksów, który daje się we znaki w szczególności podczas ślubu.

Wówczas Panna Młoda zapewne pokaże się gościom we wspaniałych, wysokich szpilkach, które zwiększą jej wzrost i tym samym przyczynią się do pogłębienia dysproporcji. A dobre samopoczucie podczas ceremonii to przecież podstawa i z tego powodu warto sięgnąć po moje rady.

Niski mężczyzna - właściwa postawa

Niewielu mężczyzn jest świadomych wpływu postawy na wzrost. Zgarbiona, stłamszona sylwetka potrafi “odjąć” z wzrostu nawet kilka centymetrów, a książkowo wyprostowane plecy potrafią te centymetry dosłownie nadbudować.

Zobacz przed lustrem jak wiele w sylwetce zmienia jej właściwa postawa. Stań na wprost w swojej typowej pozycji i obserwuj, podczas wyprostowania się, otoczenie za głową. Sam szybko zauważysz bez większego problemu jak zmienia się Twój wzrost.

Pan Młody niższy od Panny Młodej - odpowiednie obuwie

Warto zadbać o obuwie, gdyż to od niego zależy nasz realny wzrost i to tej kwestii powinniśmy poświęcić sporo czasu na research. Weź koniecznie poniższe rady pod uwagę i wprowadź do swojego weselnego outfitu.

  • Buty muszą koniecznie być wyposażone w obcas. Nie mogą to być buty udające sneakersy czy takie, które dla większości ludzi wyglądają jak czarne trampki. Buty na ślub powinny charakteryzować się klasyczną formą i - co podkreślę raz jeszcze - wysokim, męskim obcasem. Warto także poszukać wersji z podwójną podeszwą. Jest prawie dwukrotnie grubsza niż jej jedno podeszwowy i typowy odpowiednik. Producent, podczas procesu produkcji, połączył ze sobą dwa skórzane krupony podeszwowe etapem szycia i klejenia. W takich butach będziemy mieć zatem sporo wyższy obcas, gdyż producent w dalszym ciągu musi zachować stosunek wysokości obcasa do wysokości podeszwy.
  • Podpiętka. Kula pięty zazwyczaj ma sporo miejsca, które można zgrabnie wykorzystać. Znajdź w sklepie specjalną, niewielką wkładkę w kształcie prostokąta lub kwadratu, którą umieszcza się pod piętą. Zazwyczaj podpiętki mają wysokość 1 centymetra i tyle też - w przybliżeniu - zyskasz wzrostu. Pamiętaj jednak, by nie kupować wkładek pod całą stopę. Nie dość, że nie wpłynie na Twój wzrost bardziej niż podpiętka, to także pogorszy dopasowanie buta do stopy.
  • Przymierzaj! Każdy producent ma różne podejście i różne sposoby wykończenia butów. Z tego też względu jedna firma stosuje niskie obcasy, a inna w zdecydowanie wyższe. Warto zatem mierzyć buty i sprawdzać ich wysokość, pozwoli to na wykluczenie butów wyposażonych w niski obcas.

 

Niski facet a pewność siebie

Tak naprawdę kwestia wzrostu powinna być dla wszystkich drugorzędna i nie powinna w żaden sposób wpływać na naszą pewność siebie. Wzrost jest zależny tylko i wyłącznie od natury i z tego powodu nie możemy denerwować się jego niedostatkiem.

Co prawda aktualne trendy faworyzują ludzi wysokich, ale czy niscy prezydenci lub aktorzy, do których codziennie wzdychają miliony kobiet, mają się czuć mniej atrakcyjni niż ludzie obdarzeni wysokim wzrostem? Być może nie warto szukać jakichkolwiek rozwiązań pomocnych fizycznie! Zaakceptuj siebie, a jeśli to nie pomoże - to zastosuj się do moich trików.

Co myślicie o tych tipach? Czy zastosujecie któryś z nich na swoim ślubie?

 

Trzymajcie się ciepło!

Adrian

Więcej męskich tematów:

Detale w męskiej koszuli
Ślub zimą - Pan Młody
Koszulka pod koszulę
Buty Pana Młodego
Biała koszula - Twoja tajna broń
Jak się oświadczyć?
Dopasujcie się detalem
Męska stylizacja ślubna
Granatowy garnitur na ślub
Stres Pana Młodego

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

10 grudzień 2019
05 marzec 2019

Komentarze